wtorek, 12 marca 2013

Przepraszam, że zniknęłam na tak długo, ale niestety ni z tego ni z owego mój komputer odmówił posłuszeństwa. Pad cały system, do tego kartka graficzna dzięki której mój komputer zobaczę dopiero dziś wieczorem(najprawdopodobniej) a tym czasem od środy wieczorem żyję bez kontaktu ze światem. ( powiem wam, że strasznie mi brakowało codziennego zaglądania do was ) oczywiście zdjęcia śniadań są, bo jak by inaczej, jakieś tam zdjęcia tortu też się znajdą, więc wszystkie wpisy nadrobię jak tylko odzyskam własny komputer.Teraz piszę do was od wujka w czasie gdy opiekuję się siostrą cioteczną (ona śpi, a ja próbowałam odgadnąć hasło na bloga, tak właśnie ostatnie półgodziny spędziłam na odgadywaniu haseł, no właśnie tak to jest kiedy wszystko ma się zapisane w przeglądarce, a nie we własnej głowie) Wasze wpisy postaram się nadrobić jak najszybciej. A tym czasem jakoś leci. W szkole aktualnie rekolekcje więc luz. Jutro mam nadzieje, że przywitam was już normalnym postem. Wraz z zaległymi.

Cieszę się, że zdjęcia które mam na komputerze będą, gdybyście widziały moją radość jak się o tym dowiedziałam, już myślałam, że wszystko przepadło  jak dostanę komputer z powrotem to pierwsze co robię to zgrywam je wszystkie na jakąś płytkę czy inny nośnik.
Żałuje jedynie tych kilku(set) zapisanych zakładek których już nie odzyskam.

Wyszło tak bez rąk i nóg, ale mam nadzieje, że coś zrozumiecie.

A ja właśnie sobie uświadomiłam   że co mi z komputera i tak muszę czekać na tatę(ok.9 wieczorem i o ile mu się będzie chciało) i poczekać, aż zainstaluje internet na nowo (i te inne tam potrzebne programy) (proszę proszę, niech będzie miał dobry humor) 

5 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że szybko odzyskasz komputer bo tęsknimy tu za Tobą! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zrób tacie dobrą kolację to Ci na pewno internet zainstaluje ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, Truskawka ma rację. Dobra kolacja i tata nie będzie mógł odmówić :D

   Usuń
 3. czekam w takim razie na Twój powrót :)

  OdpowiedzUsuń
 4. czekam niecierpliwie aż wrócisz;*

  OdpowiedzUsuń