środa, 16 października 2013

416. Tak na doładowanie..

dyniowo-jabłkowa owsianka* z ricottą, brzoskwinią z puszki i miodem

*gotowana z puree z dyni i startym jabłkiem

Zapas miodku uzupełniony na sobotnim targu <3


Czasami nie potrafię zrozumieć sama siebie. Czasami wspomnienia są zbyt natarczywe, a rzeczywistość mnie przeraża. Czasami tęsknię. Ale, się nie cofam. Już chyba nawet nie potrafię. Boję się przeszłości, ale, również tego co dzieje się ze mną w tej chwili. Ze mną, moim ciałem. Przeraża mnie fakt, że nie potrafię zatrzymać pewnych procesów, które dzieją się bez mojej zgody. Że się zmieniłam i, że to widać. Że marzę, o rzeczach przez które miałam kiedyś łzy w oczach. Czasami płaczę, bo przeszłość mnie przytłacza. Ale idę naprzód. To boli. Ale, nikt nie powiedział, że życie będzie proste i zawsze będzie tak jak chcemy. Czasami musi coś przemilczeć i zaakceptować pewne rzeczy takimi jakie są.
Liczę, że kiedyś będzie lepiej. Bo będzie.. musi.

6 komentarzy:

 1. Bedzie lepiej na pewno !:)
  A owsianka - takie lubie najbardziej !

  OdpowiedzUsuń
 2. Ricotta - muszę kupić, bo dawno jej u mnie nie było :)
  Wiem co czujesz, bo mam to samo.. Najgorsze są wspomnienia, przeszłość..

  OdpowiedzUsuń
 3. eh, czasem też mam ochotę cofnąć czas i też nie umiem zatrzymać tego, co dzieje się z moim ciałem :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciężko jest mi coś doradzić, bo chociaż moje ciało zmieniło się (na lepsze), to większe zmiany w nim nie zachodzą. Zatrzymałam się na pewnym etapie i tak jest dobrze. Jednak pamiętaj, że jesteś kobietą. Ciało młodej dziewczyny się zmienia i to całkiem naturalne. Trzeba je polubic i choć spróbować zaakceptować. Bo jesteśmy "więźniami" własnego ciała przez całe życie.

  OdpowiedzUsuń
 5. nie ma to jak miseczka cieplutkiej, smacznej owsianki na dodanie energii :3 poza tym dyniowo-jabłkowa <3
  najlepiej nie myśleć o tym co było, a skupić się na tym co jest teraz - po prostu żyć i optymistycznie patrzeć na świat :*
  zaakceptuj to jaka jesteś, wiem, że nie dla wszystkich to jest łatwe, ale spróbuj, staraj się każdego dnia, aż w końcu powiesz, że jesteś z siebie zadowolona ! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie przypomniałas mi o brzoskwiniach z puszki <3 pyszne są!

  OdpowiedzUsuń