poniedziałek, 21 lipca 2014

688. Powrót.

kładzione kluski z ricotty na mleku
z malinami i gorzką czekoladą

Smaki widziane kiedyś u Martyny

Czasami kilka dnia sprawia, że człowiek zaczyna się zastanawiać.. tak naprawdę nad wszystkim.
Zwykłe rzeczy wywołują uśmiech na twojej twarzy. Zwykłe promienie słońca, spacer, fala która Cię dopada, deszcz który niespodziewanie Cie spotyka. Nie widzisz negatywów, wszędzie dostrzegasz coś dobrego, a z niepowodzeń robisz coś pozytywnego, bo nie wszystko musi być idealnie zaplanowane i idealne. Nie mówię, że wtedy wszystkie smutki znikają.. one nadal są, ale staram się o nich nie pamiętać, choć na chwilę zapomnieć o wszystkim i po prostu żyć. 
Szkoda tylko, że nie potrafię tak cały czas, szkoda, że trzeba wrócić, szkoda... ale może kiedyś mi się uda..żyć tak cały czas, niestety nie teraz.. nadal jestem jaka jestem, nadal za dużo myślę, zbyt wszystko analizuje, ale i tak jest lepiej 4 komentarze:

  1. im więcej czasu dla siebie, tym więcej myślimy, analizujemy - dlatego też nie można dać porwać się w zbyt głęboki natłok myśli...najlepiej żyć, po prostu :) cieszyć się chwilą i nie rozważać zbyt wiele. nie jest to takie łatwe dla każdego, ale na pewno dobre :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tymi kluseczkami to dałaś czadu ♥ czasami warto jest odskoczyć od rzeczywistości i zobaczyć świat od tej lepszej strony :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kluseczki idealne <3 Trzymaj się kochana! :)

    OdpowiedzUsuń